Kuruluş Osman 56. bölüm 3. fragmanı yayınlandı! ‘’Kayıya düşmalık edene tüm cihanı dar ederiz!’’

Kuruluş Osman 56. bölüm 3. fragmanı yayınlandı! ‘’Kayıya düşmalık edene tüm cihanı dar ederiz!’’
27.04.2021 17:37

ATV ekranlarının 'reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman bu hafta yine efsane bir bölümle izleyicisini ağırlayacak. Kuruluş Osman 56. bölüm 3. fragmanı ATV ekranlarında yayınlandı. Fragmana Osman Bey’in "‘’Kayıya düşmalık edene tüm cihanı dar ederiz!’’ sözleri damgasını vuruyor. İşte Kuruluş Osman 56. yeni bölümünde yaşanacaklar...

SAVCI BEY SIRTINDAN HANÇERLENİYOR

Osman Bey, Malhun Hatun'un da desteğiyle Bizans-Moğol ordusunun karşısına çıkar. Türk obalarının ölüm kalım savaşına sahne olan savaşta Savcı Bey, Kalonoz tarafından haince sırtından hançerlenir.

UMUR BEY, MALHUN HATUN'U SÜRGÜNE YOLLUYOR

Çevre tekfurlardan asker toplayan Nikola, Malhun Hatun'un Osman Bey'le savaşmasına karşılık olarak Umur Bey'in obasına baskın düzenlemeyi planlar. Umur Bey ise Nikola ilişkilerini düzeltmeye çabalarken, emrine karşı çıkan kızı Malhun Hatun'u ağabeyinin yanına sürgün etmeye karar verir.

OSMAN BEY MOĞOLLARA VERGİ VERECEK Mİ?

Bizans-Moğol ittifakını bozmanın yollarını arayan Osman Bey, sürpriz bir strateji geliştirir. Moğollara vergi vermeyi kabul ederek Togay'la anlaşan Osman Bey herkesi şaşırtırken, emrine verilen nökerlerle güçlenen Togay uç bölgesinde hakimiyetini pekiştirmek için bu durumu fırsata çevirmeyi planlar.

SAVCI BEY'İN AKIBETİ NE OLACAK?

Savaşta ağır yaralanan Savcı Bey'in akıbeti ne olacak? Kayıların Bizans-Moğol ordusuna karşı giriştiği savaş nasıl sonuçlanacak? Osman Bey'in Moğol-Bizans ittifakını bozmak için kurduğu oyun nasıl sonuç verecek? Osman Bey, Umur Bey'in Malhun Hatun'u uç bölgesinden göndermesine ne tepki verecek? Bölge tekfurlarından asker toplayan Nikola'nın yeni hamlesi ne olacak? Togay, Osman Bey'in vergi ödeme kararına karşı nasıl pozisyon alacak?

DİĞER
SON DAKİKA