Osman Bey ve Bala Hatun kavuşuyor! "Yoktun, yok oldum!"

Osman Bey ve Bala Hatun kavuşuyor!
21.10.2020 23:12

Atv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Kuruluş Osman dizisi yeni bölümü ile yine izleyicisini ekranları başına kilitledi. Kuruluş Osman'ın son bölümünde Osman Bey ve Bala Hatun'un kavuşup, özlem giderdikleri sahne geceye damgasını vurdu. İşte "Yoktun, yok oldum!" başlığıyla yayınlanan ve izleyiciden tam not alan o sahne...

Kuruluş Osman dizisi yeni bölümü ile yine izleyicisini ekranları başına kilitledi. Dizinin son bölümünde "Yoktun, yok oldum!" başlığıyla yayınlanan ve Osman Bey ve Bala Hatun'un kavuşup, özlem giderdiği anlara yer verilen sahne geceye damgasını vururken izleyiciden de tam not aldı.

Kuruluş Osman son bölüm;
Sezona zirvede başlayan ve ilk bölümüyle çok konuşulan rekortmen dizi Kuruluş Osman'da heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Kuruluş Osman'ın 29'uncu bölümünde, Osman Bey kendisine kurulan tuzağı bertaraf etmek için mücadele ediyor. Babasıyla buluşmak üzere Kayı Obası'ndan ayrılan Osman Bey kendisine kurulan tuzaktan kurtulmak için mücadele ederken; uç bölgesindeki faaliyetlerine başlayan Nikola ve Flatyos, Kayı Obası'na geliyor.

OSMAN BEY ERTUĞRUL BEY İLE KAVUŞUYOR
Osman Bey uzun zamandır hasretini çektiği babası Ertuğrul Bey'le nihayet kavuşuyor. Osman Bey, kendisini tuzağa düşüren Kuzgun'un izini sürerek bu planın arkasında kimin olduğunu ortaya çıkarmaya çalışırken, obada kontrolü ele almaya çalışan ağabeyi Savcı Bey'le karşı karşıya gelir.

'Uçan Ateş'in Türklerin eline geçtiğini öğrenen Nikola yeni bir ordu kurmak için tedbirler alırken; Yavlak Arslan, Geyhatu ve Moğollar'ı Osman Bey'in üzerine çekecek planını uygulamaya koyar.
DİĞER
SON DAKİKA