Maraşlı 14. bölüm 2. fragmanı: Tüm yaşananlar rüya mı gerçek mi?

Maraşlı 14. bölüm 2. fragmanı: Tüm yaşananlar rüya mı gerçek mi?
19.04.2021 09:24

Başrollerini Alina Boz ile Burak Deniz’in paylaştığı, Atv’nin sevilen dizisi Maraşlı’nın Maraşlı 14. bölüm 2. fragmanı yayınladı. Sön bölümde sergideki tuzak heyecanı arttırırken, 14. bölüm fragmanına Mahur ile Maraşlı’nın samimi halleri damga vurdu. İşte ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı 14. bölüm 2. fragmanı...

Abisi İlhan'ın yaptıklarını öğrenen Mahur, ailesinin bulaştığı bir kirli işi daha öğrenir. Başlarına gelenlerden sonra endişeye kapılan Aziz ise ailesiyle birlikte yeni bir hayat kurmak için yurtdışına kaçma kararı alır. Necati'nin ise başka planları vardır. Necati, Aziz ve ailesinin kaçmasına izin verecek midir?

İyice köşeye sıkışan Behram son sevkiyatını yapıp ülkeden kaçmayı planlar. Hilal ise Maraşlı'ya; Behram'ın yakalanması gerektiğini söyler. Behram'ın peşine düşen Maraşlı, onu yakalamak için büyük bir operasyon düzenler. Maraşlı Behram'a nasıl engel olacaktır?

Mahur, yurtdışına gitmeden önce Maraşlı'yla görüşmek ister. Şimdiye dek yaşamadıkları kadar romantik bir akşam geçiren Maraşlı ve Mahur birbirlerine aşklarını itiraf ederler. Mahur, Maraşlı'yı geride bırakarak ailesiyle kaçabilecek midir? Mahur, Maraşlı'ya yurtdışına kaçma planını açıklayabilecek midir?

Maraşlı, Mahur'u görmek için gittiği evde Necati'yle karşılaşır ve restleşmeye başlarlar. Necati restleşmede çok büyük bir itirafta bulunur. Duydukları karşısında öfkelenen ve yaşanılanların intikamını almaya kararlı Maraşlı, silahını çıkartır. Büyük yüzleşme kanlı bitecektir!

DİĞER
SON DAKİKA