07.02.2018 15:45

Sen Anlat Karadeniz 3 dakikada 2. bölümde neler oldu?

Atv'nin yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz'in 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz henüz yeni olmasına rağmen yayınlanan 2. bölümüyle Çarşamba akşamlarının reyting rekorlarını elinde tutan başarılı yapımları bile geride bırakmıştı. İzleyenler tarafından sevilen atv'nin yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz'in kaçıranlar için 3 dakikada 2. bölümünde neler yaşandığı gösteren özet dizinin hayranları tarafından büyük ilgi gördü.

SEN ANLAT KARADENİZ 3. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Nefes ve Yiğit'i bulamadığı için deliye dönen Vedat, yayla evinden bir kurban alarak ayrılır. Bu kurban Mustafa'dır ve Vedat, Kaleli Ailesi'nin ocağına çok büyük bir ateş düşürür.

Ya Tahir ölecektir, ya Mustafa. Seçim Kalelilerindir.

Ama Deli Tahir, deliliğini konuşturduğu müthiş bir planla abisinin yerini öğrenir. Tayfasını toplar, yanına Yangazları da alarak abisini kurtarmaya gider. Deli Tahir'in cesareti abisini kurtarmaya yetecek midir?

Eyşan'ın planları işe yarıyor!

Eyşan ise bu cehennemin tek soğuk zekasıdır. Nefes'in umudunu geçmişten gelen tek bir fotoğrafla söndürmeyi başarır.

Bu fotoğrafı gören Tahir yıkılır ve Nefes'i korumaktan değil ama Nefes'in kendisinden vazgeçer. Artık o Mercan'la evlenmeyi kabul eden bir adamdır.

Nefes vicdanıyla büyük bir savaştadır. Kendisine çektirilen acılara yıllarca katlanmıştır ama kendisi yüzünden başkalarının acı çekmesini istemez.

Bu hesaplaşmanın sonunda, Nefes özgürlüğünden vazgeçer. Ancak mahpusluğunun sınırlarını bu sefer kendisi çizecektir.

BİZE ULAŞIN