Güneş Tutulması ne zaman, saat kaçta? 2019 Güneş Tutulması hangi burçları nasıl etkileyecek?

02.07.2019 15:31

Güneş Tutulması için geri sayım başladı. 2019 yılının ikinci Güneş Tutulması bugün gerçekleşecek. Tutulma esnasında kehribar renginin ortaya çıkacak olmasından dolayı 'Kehribar Güneş Tutulması' olarak da bilinen Güneş Tutulması saat kaçta olacak? Güneş Tutulması hangi burçları nasıl etkileyecek? İşte ayrıntılar...

İKİZLER:

Zamandan tasarruf etmeniz gerekmeden emin adımlarla gün içi bütün niyetlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Verdiğiniz sözleri tutma zamanı. Mars kombinasyon burcunuzda ilerlerken enerjinizi ortaya çıkarıyor. Kişisel ve sosyal ilişkilerinizi destekleyen tavırlar sergileyeceksiniz. Aynı anda birkaç kişiye söz vermeniz mümkün. Randevularınıza gereken önemi vermelisiniz. Bugün, yaşam enerjinizin güçlü olması partnerinizin de hoşuna gidebilir.

YENGEÇ:

Sürüncemede kalan işler tekrardan gündeme gelebilir. Fiziksel olarak yorulmasanız bile zihinsel olarak meşgul olacağınız günlerdesiniz. Yeni oluşturacağınız planlar için kişisel desteklere ihtiyacınız olabilir. Yapmayı planladığınız işler konusunda ince detaylar çok önemli. Konuyla ilgili tecrübesi olan eski ve güçlü dostlarınızın fikrini almadan adım atmayın. Bireysel ilişkilerinizde başarılı bir işbirliği içinde olacaksınız. Yolculuklarla ilgili şansınız kullanmalısınız.

BİZE ULAŞIN