23 Mayıs 2009, Cumartesi

Beyaz giymiştim

* Sevgili Işık Hanım rüyamda bir oteldeyim. Yanımda teyzem ve annem var. Arkadaşım Mert beni almaya geliyor. Teyzemin kızı ve tanımadığım bir çocuk da bizimle gelecekmiş. Ama gelmediler. Arabada yalnızdık. Üzerimde beyaz bir kıyafet vardı. Arabayı o kullandı. Hiç konuşmadık. Ben teyzeme çocukların bizimle gelmediğini haber vermek için telefon ediyorum. O kadar mutluydum ki onunla. O da öyleydi. Yolda öyle gittik. Sonra uyandım. Yorumlarsanız çok mutlu olurum. Adı saklı

Sevgili Rüya Dostu; bu rüya o kişiyle ilgili olan duygu ve düşüncelerinin yansıması. Yapman gereken ilişki konusunda ortak noktayı bulabilmek. (genel olarak söylüyorum) Sevildiğini hissetmek için senin istediğin herşeye "evet" denilmesi gerekmiyor. Sevgi sınava tabii değildir. Sevgi ortak noktada buluşabilmek bazende fedakarlık gerektirir. Erkeklere gücü vermenin güzel yanı kadına hayatı ve kendini görebilmesini sağlamasıdır. Onu özlemişsin ve rüyana yansımış.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN