04 Temmuz 2009, Cumartesi

Kapılarına tekme attım

n Merhaba Işık Hanım. Ben rüyalarımı çok ender hatırlarım. Geçen akşam gördüğüm rüyamda ender hatırladıklarımdan. Rüyamda, arkadaşım Medine'nin eskiden oturduğu evin salonundayız. Salonun yan daire ile arasındaki duvar camekan ve beyaz bir perde ile örtülüydü. Oradan pırıl pırıl bir aydınlık geliyor. O dairede (Sevim adlı bir arkadaşımın arkadaşı) Gönül Hanım ve kızı (15-17 yaşlarında) oturuyormuş. Onların tartışma sesleri geliyor ve tartışma aniden büyük bir kavgaya dönüşüyor. Gönül Hanım kızını öldüresiye dövmeye başlıyor. Ben onları görmüyorum sadece seslerini duyuyorum. Kızın feryatlarına dayanamıyorum ve kapılarını iki elimle yumruklamaya ve tekmeler atmaya başlıyorum. Bir taraftan da "Polis çağırın" diye bağırıyorum. Kapıyı yumruklarken sol elimde bir şey tutuyorum ama ne olduğunu bilmiyorum. Kendi sesime uyandığımda kızın çığlıkları hâlâ kulaklarımdaydı ve kalbim şiddetle çarpıyordu. (Adı saklı)

Sevgili Rüya Dostu, 15-17 yaşlarında yaşadığın deneyimlerin duyguları tekrar ortaya çıkmış. Bu yaşlardan neler yaşamıştın? Neler seni nasıl etkilemişti? Lütfen bunları gözden geçir ve bu deneyimlerle ilgili farkındalık çalışmaları yap. Bu farkındalıklar ve çözümlemeler özellikle sevgi anlamında yaşadığınız sorunları ortadan kaldıracak.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN ;