07 Temmuz 2009, Salı

Kediye ilaç verdim

* Işık Hanım rüyamda pencereden yara bere içerisinde bir kedi giriyor. Baş aşağı tutunarak pencereden atacağım sırada beni tırmalıyor. Uyanıyorum. Sonra tekrar uykuya dalıp aynı kediyi görüyorum. Bu sefer kediye mama veriyorum. Sırtına ilaç döküyorum, bana teşekkür ediyor. Kedi öksürtüyor ve kusar gibi yaparak ağzındaki dişler damağıyla birlikte dökülüyor. Ama bu dişler som altından... Kendi ağzındaki dişleri yeniliyor. Kedi rüya boyunca bana yardım ediyor. Ömer Dertli

Sevgili rüya dostu, gerçekten muhteşem bir rüya. Dünyanın dili sevgi dili. Hayatımızdaki deneyimlere korku ile yaklaştığımızda onların bizde bıraktığı izler derin oluyor. Anlayış ve sevgi ile yardım duygularıyla yaklaştığımızda ise bizi kazançlar kucaklıyor. Rüyanızın ilk bölümünde sizi korkutan şeye verdiğiniz tepki hayatın içinde deneyimlere verdiğiniz tepkileri yansıtıyor olabilir.O yüzden lütfen olaylar karşısında sakin olun. İkinci rüyanızda çok farklı bir yaklaşım var. Yardım ediyor, anlayış gösteriyorsunuz ve yardım ettiğiniz, iyileştirdiğiniz yönleriniz size yola gösteriyor ve sevgi veriyor. Parasal anlamda sıkıntılarınız varsa, kendi haklarınızı, kendi değerinizi bilmenizin zamanı gelmiş. Parasal anlamda ummadığınız yerlerden akış olabilir.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN ;