14 Temmuz 2009, Salı

Aşkın yeni dili

* Işık Hanım, beğendiğim bir insan var ve gece yatmadan "Evrenin ve kendimin hayrına mı bu isteğim?" diye sorarak yattım. Rüyamda onun oturduğu apartmanın önündeyim. Birileri gizleyerek bir deftere bir şeyler karalıyor ben de ''Hayır oraya değil buraya açık açık yazın" diyerek sağ kolumun dirsek altının iç kısmını gösteriyorum. Sonra ben bu sözleri söylerken kolumda Sankritçe dövmeye benzeyen yazılar belirdiğini görüyorum. (Işık)
Sevgili Rüya Dostu, ilişkilerde zoru seçiyorsun. Kurtarıcı, yardım eden bir rol üstleniyorsun. Zaman zaman aşırı fedakarlıklar senin yanlış anlaşılmana da sebep oluyor olabilir. İlişki içinde bu yardım duyguların kontrole dönüşüyor ve sıkıcı oluyor olabilir. Sevgi sevdiğin kişinin kendisi olmasına izin vermektir. Öncelikle yapacağın şey, senin ilişkilerinde ki inançları oluşturan (olumsuz ) durumları, davranışları tespit etmek ve değiştirmek. Bu yeni başlayacağın süreçte sağlıklı bir birliktelik kurmanı sağlayacaktır. Yoksa tekrar eden bir senaryonun içinde kendini bulman kaçınılmaz.
Aşkın yeni dilini bulman dileğiyle...
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN