28 Temmuz 2009, Salı

Yüzünü geleceğe çevir

* Merhaba Işık Hanım. Her şeyden önce rüyalarımı çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Sizinle birlikte rüyalarımı daha çok sevmeye başladım. Yorumlarınızı sürekli takip etmeye çalışıyorum. İnsanlara bilinçlenme ve farkındalık konusunda ışık tuttuğunuz bir gerçek. Rüyamda uzun zamandan beri görüşmediğim bir arkadaşımı gördüm ve çok etkisinde kaldım. Çünkü çok gerçekti bu rüya. Bir stüdyoda kalabalık bir müzik grubu var ve gruba görünüşleri çok güzel uzun boylu iki kadın katılmış. Kadınlardan birisi mikrofonla şarkı söylüyor ve etraftaki herkes ritm tutuyor. Bir şekilde, kadın şarkı söyledikçe etraftaki başka bayanlar yazı yazıyorlar. Müthiş bir ahenk içinde yazılıyor yazılar ben de izliyorum. Yanımda müzik grubunun bir üyesi olan kel bir adam var. Konuşup gülüyorum insanlarla ve bir bakıyorum arkadaşım bir masada birileriyle oturuyor. Herkes çalışırken, gülerken o öyle oturuyor, hiç tepki vermiyor. Sanki biraz buruk gibiydi. Yanına yaklaşıyorum. İki kaşının ortası kıllarla kaplanmış ve kocaman bir et parçası vardı. "Çok kötü gözüküyor aldırsana onu" diyorum. Tamam der gibi başını sallıyor fakat çok üzgün. Yanına iyice yanaşıyorum ve bütün yüzünü detaylı bir şekilde görüyorum. Gözleri çok net ve çok anlamlıydı. Yüzü ve alnı yara içindeydi ve kızarmıştı. Öylesine üzülüyorum ki neredeyse ağlayacağım. Elimle bütün yüzünü okşadım. "Ne oldu sana?" diyorum. O kadar çok seviyorum ki yüzünü, gülmeye başlıyor ve yaraları iyileşiyor yavaşça. Teninin sıcaklığını müthiş dercede hissediyorum. Adeta yanıyor. Uyandığımda sıcaklığı ve kokuyu hissedebiliyordum. Sanki gerçekten olmuşçasına rüyamın etkisinde kaldım. Yorumlarsanız çok sevinirim. (Hande)

Sevgili Rüya Dostu, rüyan hayatın ritmi ve ruhunun ritminin birlikte hareket ettiğine işaret ediyor. Güzel bir dönemdesin. Tadını çıkar. Başka insanların sözleri, yorumları senin bu uyumu fark etmemene sebep oluyor. Arkadaşının ya da arkadaşlarının enerjini çalmalarına izin verme. İnsanlara yardım ederken kendi duygularını bastırıyor ve erteliyorsun. Lütfen yaşamında dengeyi bul. Yaşamın ruhsal yolculuğuna kattığı zenginlikleri almaya başla. Bu uyumun farkında vardığında sorunların kolay bir şekilde ortadan kalkacak.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA