29 Temmuz 2009, Çarşamba

Cüzdanımı kaybediyorum

* Merhaba Işık Hanım. Ben rüyalarımda sürekli cüzdanımı kaybettiğimi görüyorum. Uyandığımda kaybetmediğimi anladığımda çok seviniyorum. İkincisi yine rüyamda dayım konuşuyor sanıyorum ama dayım değilmiş. Telefonun kapalı olduğunu görüyorum. Konuşan kişiye işlerimizin nasıl gideceğini soruyorum. Cevap veriyor ama anlamıyorum. Sonra önemli olan sağlığımız diyorum. O da başınız sağolsun diyor. Uyanıyorum. Yorumlamanızı rica ediyorum. (Adı saklı)

Sevgili Rüya Dostu, çok sık cüzdan kaybetmek iki anlama gelebilir. Parasal anlamda kaygılar yaşıyor olabilirsiniz. Para konusunda haksızlıklar yaşamış ve bu durumun hayatınızda tekrar edeceği endişesi rüyanıza yansımış olabilir. İkincisi ise hayat amacını, kim olduğunu sorguladığın bir dönemdesin. Yaşam yolunda nasıl ilerleyeceğini, neler yapacağını merak ediyor olabilirsin. Uyanık yaşamda bu sorularına cevap bulacağın kitaplar okuyabilirsiniz. Ve mutkala çocukluğuna bak. Çocukluk bize neyin mutlu edeceğine dair işaretlerle doludur. Evet, ikinci rüyan birincisinin yorumunu destekliyor. Önemli olan sağlığın ve mutluluğun. Bunları sağlam tut. Yaşam enerjini yüksek tut. Bu senin başarılı olmanı ve hayatın için güzel bir yol çizmeni sağlayacak. Bunun için yürüyüş yapabilirsin. Namaz kılmak, meditasyon yapmak da güzel olacaktır. Özellikle sabahın erken saatlerinde dua etmenin muazzam bir iyileştirici gücü vardır. Unutma melekler iş başında! Dayınla ilgili deneyimlerini gözden geçir. Özellikel parasal olanları. Telefon ve telefon görüşmeleri, yardım almak istediğimize işaret eder. Belirli bir kişi ise görüştüğümüz o kişiden yardım almak istiyor olabiliriz. Ya da o kişi ile sorunlarımız varsa o sorunları çözme arzumuzu gösterir. Telefon rüyalarından sonra hayatımızda özellikle işle ilgili güzel gelişmeler olur. Bunlar için gönül gözün dair dört gözünü açmalısın. Gelişmeler sırasında lütfen gurur ve kapris yapma. Bunları Tanrı'nın dualarına bir yanıtı olduğunu hatırla. Başsağlığı dilemek, artık hayatının değişimlerini fark etmen gerektiğini gösteriyor. Eskiyi bırak anlamına geleceği gibi, çok fazla ısrarlı olduğun geçmişle ilgili hesaplaşmalarını bitirmen gerektiği anlamına geliyor olabilir. Yüzünü geleceğe çevir. Yüzü geleceğe çevirmek, yaşamında olmasını istediğin durumlara dönmek, odaklanmaktır. Olmasını istemediklerine değil. Telefon rüyalarında duyduğumuz ses, öz'ümüzün sesi, yüksek benliğimizin sesi olabilir. Bu mesajı iyi değerlendir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA