30 Temmuz 2009, Perşembe

Kuantum alanı şüpheyi sevmez

* Merhaba Işık Hanım. Size üç gün üst üste gördüğüm çok önemli bir rüyamı anlatmak istiyorum. İlk rüyamda mutfakta masanın üzerinde mavi yuvarlak bir kap içinde yeşil yuvarlak bir şeyler gördüm. Bunları erik sanıp yiyorum ama çok ekşiydi. Nasıl erikmiş bu diyorum kendi kendime. Birileri ısrarla onların erik olmadığını söylüyor. Ama ben eriğe çok benzediğini düşünerek yemeğe devam ediyorum. Çok ekşi olmasına rağmen eriklerin dişlerimi kamaştırmamasına çok şaşırıyorum. Işık Hanım yatarken "Rehber rüyamı görmek istiyorum" diyerek yatmıştım. Ertesi gün gördüğüm ikinci rüyamda sadece tanrısal bir ses, ilahi bir güç hissediyorum. Sonra tüylerim diken diken olmuş bir şekilde uyandım. Gece yatarken "Yeteneklerimle ilgili neyi bilmem gerekiyor?" diye düşünerek yatmıştım. Üçüncü gün rüyamın yol göstericisi olmasını isteyerek yatağıma yattım. Rüyamda kuantumla ilgili bir derneğe üyeydim. Bir alışveriş merkezinde seminer veriliyormuş. Sanırım çocuklarımıza nasıl davranmamız gerektiği konusunda bilgiler alıyoruz. Eve dönerken bakkala uğruyorum. Siyah çarşaflı bakkal kadından kuantum seminerinde öğrendiğim şekilde üç tane ekmek istiyorum. Kadın bana "Öyle ekmek yok bizde" diyor. O alışveriş merkezini kastederek "Bu orada size öğretilen bir şey" diyor. Ben kadının kuantuma karşı olduğunu düşünüyorum. Sonra ekmekleri bana veriyor. Ekmekler tam istediğim gibi poşetlenmişti. İki tanesi büyük, bir tanesi ise normal boyuttaydı. Hepsi bir arada benim istediğim gibiydi. (Adı saklı)

Sevgili Rüya Dostu ilk rüyanın anlamı şu; yaratıcılığını kullandığında, kendin olduğunda güvende olmayacağını düşünüyorsunuz. Bunu değiştirmek için en az 21 gün boyunca sık sık "Yaratıcılığımı kullandığımda güvende olurum" cümlesini söyle lütfen. Heyecanlı bir dönemdesin. Bu dönemde birlik duygusu ve bu duygunun hayatına yansıması seni mutlu kılacak. Nasıl mı? Ayrılıkları, kırgınlıkları ortadan kaldırarak. Seni onaylamayan insanları da sevebilmek önemlidir. O kişileri hayatının içinde, hayat yolunda arabanın ilerlemesi için güç olarak düşünebilirsiniz. İkinci rüyan için ne diyebilirim ki? Tanrısal bir varlık olduğunu kabul ederek, Yaradın'ın sana sunduğu, seni yaratırken içinde bir inci tanesi gibi oluşturduğu, nefesinden can verdiği ruhuna ve seçimlerine güvenmeye karar ver. Diğer rüyan ise tüm okuyucularımıza da bir mesaj. Tek gerçek var ki o da hepimizin kuantum alanı (şimdilerde aynı öğretiyi "evren" adı altında ve sanki yurtdışı bağlantılı bir hava vererek yeniden sunsalarda) ve evrenin zekası ile her zaman işbirliği içinde olduğumuzdur. Fark yaratanlar bilinçaltını kullanmayı seçenlerdir. Fark yaratanlar Tanrı ile aralarında asla bir mesafe olmadığını kabul edenlerdir. Fark yaratanlar hayallerine inanıp, yaşamları için gereken çabayı ve emeği verenlerdir. Fark yaratanlar yaşamlarının tüm deneyimlerinin sorumluluğunu alanlardır. Fark yaratanlar devam eden döngülerinin kaynaklarını bulup yüzleşmeyi seçenlerdir. Fark yaratanlar kendileri olmaya izin verip, kurban rolü yerine, hayatının kahramanı olmayı seçenlerdir. Sende lütfen o büyük güzel resmin bir parçası olduğunu kabul et. Yolculuk sırasında çıkacak engellerin sana ayna tuttuğunu ve hâlâ bilinçaltında engelleyeceği inanç olduğunu bil. Onları fark etme ve düzeltme zevkini yaşa. Bu bulmaca çözmek kadar zevkli bir şeydir. Ruhu ve beyni dinç ve genç tutar. İçindeki lidere güven. O lider toplum için güzel şeyler yapacağına işaret ediyor. Yoluna devam ederken yargısız, herkesi sevgiyle kucaklayıcı ol. Kuantum alanı şüpheyi sevmez. Yapacaklarına ve kendine inan...
Sevgi ve Işık'la..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA