15 Mayıs 2009, Cuma

Çıkıp gidiyor ve günlerce gelmiyor

* Merhaba Jale Hanım, ben 43 yaşında ikinci evliliğini yapmış bir kadınım. İlk eşimden 8 yaşında bir oğlum var. Şimdiki eşimden de bir kızım var. Fakat eşim evliliğimizin başından beri yapmış olduğum ilk evliliğimi kabul edemedi. Eski eşimle oğlumuz için bir araya geldiğimiz zaman çok büyük tartışmalar yaşıyoruz. Evden çıkıp gidiyor ve günlerce gelmiyor. Kayınvalidem de bu konuda eşime destek oluyor ve beni çok kırıyor. Beni çok rencide ediyorlar. Onlar oğlum için yapmam gerekenleri anlamıyorlar. Bu evliliğimi de yıkmak istemiyorum ama çok mutsuzum. Hiç suçum yokken iki çocuğumu da babasız büyütmek istemiyorum. Çok bunalımdayım. Şimdiden teşekkür ederim. Rumuz: Kadın

Sevgili okurum sizi çok iyi anlıyorum. Evliliğinizi ayakta tutmak için mutsuz olduğunuz bir evliliği sürdürmek zorunda kalıyorsunuz. Bunu çocuğunuz için yapıyorsunuz belki ama eğer gerçek anlamda büyük huzursuzluklar yaşıyorsanız bu evlilik değil çiledir. Size de yazık! Herkes evliliğinde huzur ister ama bu talihsizliğin sorumlusu elbette ki sadece siz değilsiniz. Eşinizin de bu konuda yanlışları var. Onunla konuşmalı ve yanlışlarını anlatmalısınız. Aksi halde evliliğiniz daha da çıkmaza varır. Vakit geçirmeden bu sorunu halletmelisiniz. Gerekirse, birlikte bir evlilik terapistine gidin.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN ;