29 Mayıs 2009, Cuma

Babam bize çok çektirdi

Merhaba Jale Abla, ben 16 yaşında bir kızım. Babam madde bağımlısı ve şu an hapiste. Bize çok çektirdi. Sürekli hayaller görüp annemi ve bizi döverdi. Bunlar hafızamdan silinmiyor. Okuldaki arkadaşlarımın babalarına çok özeniyorum ve bunları hak etmediğimi düşünüyorum. Annem desem o da iyi değil. Sanırım bir sevgilisi var ve bizimle eskisi gibi ilgilenmiyor. Tamam o da çok çile çekti ama annemin yine hata yapmasına istemiyorum. Jale Abla bu koca dünyada kendimi çok yalnız hissediyorum. Tek avuntum okulumda iyi bir öğrenci olmam ve öğretmenlerimin bana olan desteği. Jale Abla, ben düzgün bir aile istiyorum. Okulda kendimi çok ezik hissediyorum. Ailem hakkındaki dedikodular kulağıma geldiğinde çok üzülüyorum. Rumuz: Cansız

Sevgili kızım, ne yazık ki insan kaderi gibi ailesini de seçemiyor. Onlar ne yapsan da ailen ama bu konuda çok da üzülme! Sen bu gördüğün yanlışlardan bir tecrübe edin. Herkesin problemleri var. Ama ben senin aklı başında bir kız olduğunu hissediyorum. Derslerindeki başarın bunu gösteriyor. Öğretmenlerinde senin ikinci ailen sayılır. Her konuda onların desteğini almaya çalış. Güçlü ol ve ayakta kal. Anne baba da hatalar yapabilir. Bunların sorumlusu sen değilsin ve bu konuda kesinlikle kendini okulda kötü hissetme.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN ;