01 Temmuz 2009, Çarşamba

Benden memnun değil

Jale Abla, benim bir sevdiğim vardı. Yaklaşık dört yıldır seviyorum. Bir ayrılıp, bir barışıyorduk. En son geçen yaz kavga ederek ayrıldık. Beş aydır onu göremedim. Sonra ben kendime iş yeri açtım. "Hayırlı olsun" demek için geldi. O günün akşamı ailesiyle gelip bir şeyler aldılar. Ailesi gidince elimi tutmasını istedim. Bana başkasıyla çıktığını söyledi. Ben de ısrar ettim. Eğer elini tutarsam şerefsizlik olur dedi. Beni başkaları gibi olamadığım için resmen suçluyordu. Hep başkalarını örnek veriyor. Beni sevdiğini biliyorum ama bu anlamsız gidişi beni yıktı. Gerekçesi sürekli kavga ediyor olmamız. Yani Jale Abla, beni sevdiğini hissedebiliyorum. Neden böyle davranıyor? Ne olur yardım et! Onu unutamıyor ve çok seviyorum. Rumuz: Serkan

Sevgili Serkancığım, sevdiğine kavuşmanı inan çok isterim. Ama eski kız arkadaşın şimdi yalnız olmadığı için sana önerebileceğim pek fazla bir şey yok. Ama eminim ki, bu kız üstünde etkin çok fazla olmuş. Aylar sonra bile seni bulup, sohbet etmesi bunu gösteriyor. Sen şimdi kendini üzme! Çünkü, yapmayı düşündüklerin ve ısrarların seni daha çok yıpratır ve sonucuda değiştirmez. Her şeyi zamanın akışına bırak. Hayat bu bakarsın kaderin değişir. Belli mi olur! Şimdi hayatına yeni bir yön ver ve önce kendini düşün. Sana huzur dolu günler dilerim.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN ;