02 Temmuz 2009, Perşembe

Ailesi aklını karıştırdı

Selam Ablacığım. Ben 20 yaşında bir gencim. Kız arkadaşım 16 yaşında. Yaklaşık iki sene birlikte olduk. Ancak ne olduysa ayrıldık. Sevgilimin ablası, ailesini bana karşı kışkırtarak onu benden uzaklaştırdı. Abimle gittik konuşmaya ama faydası olmadı. Kızın aklını çelmişlerdi bir kere. İki ay sonra kız ağlayarak aradı beni. Tehditle onu benden koparmaya çalışıyorlar. Benimle hiç bir şekilde görüştürmüyorlar. Bu yüzden ailesiyle mahkemelik bile olduk. Bana farklı gözle bakıyorlar. Onsuz çok çaresizim. Rumuz: Şener

Sevgili Şener yaşadıklarına gerçekten çok üzüldüm. Ayrıca mahkemelere taşınacak konu nedir bilmiyorum ama umarım büyük bir hata yapmamışsındır. Çünkü kızın yaşı çok küçük. Böyle bir durumda her şey sizi daha çok yıpratır. Sen aşkın için elinden gelen her şeyi yapmışsın. Ama artık sakin olup, karşıdan gelecek hareketi beklemen şart. Çünkü aile ne kadar istemese de kızlarının sana olan aşkı onları huzursuz edecek ve belki bu da bazı gelişmeler yaratacaktır. Umarım bu olumlu bir gelişme olur. Sinirlerine hakim ol ve sevmesende saygıyı hiç bir zaman elden bırakma! Kızın yaşı çok küçük, ailesini de anlamanı isterim. Önünüzde uzun yıllar olacak. Bu kadar acele edip, kendini üzmemelisin. Her şey yoluna girecek.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN ;