02 Temmuz 2009, Perşembe

Ona açılmaya cesaretim yok

* Jale Abla ben 17 yaşında bir delikanlıyım. Yaklaşık iki hafta önce birine deli gibi aşık oldum. Onu çok seviyorum. Biliyorum o da beni seviyor ama onun yanına giderken beynimde bir dünya sözcük var oluyor, yanına gittiğim zaman aklımdakileri söyleyemiyorum. Geçenlerde sinemaya gittik. Filmden çok onu izledim ama bir kere bile seni seviyorum diyemedim. Elini tutmaya cesaret edemedim. Onu görünce beynim sıfırlanıyor. Ona nasıl açılmalıyım? Rumuz: Çekingen

Sevgili oğlum, aslında şu ona açılamadığın anlar bile hayatın en güzel tadları. Ama sen bunu anlamak için çok gençsin. Her neyse, gelelim o büyük derdine! Kendine güvenmemen için bir sebep yok. Onun aşkından eminsin. O da bunun farkında. Bundan sonrası senden gelmeli. Başarmak hiç zor değil. Onunla konuşmadan önce onun da sana olan ilgisini aklına getir ve cesaretini topla. Ayrıca seni kötü duruma düşürecek ne olabilir ki? İçinden geldiği gibi davran.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN ;