09 Temmuz 2009, Perşembe

Beni geri çevirmesinden korkuyorum

* Merhaba Jale Abla. Ben lise son öğrencisi kendi halimde bir gencim. En yakın arkadaşımın kardeşine aşık oldum ve iki senedir deliler gibi seviyorum. Gizem'le çok iyi anlaşıyoruz ve eğlenceli vakit geçiriyoruz. Birlikte yanlız başımıza kaldığımız zaman iki arkadaş gibi gülüp eğleniyoruz. Bana da güveniyor. Ben onu çok seviyorum. Arkadaşımın bu durumu hoşgöreceğini biliyorum çünkü onu çok iyi tanıyorum. Fakat Gizem'e bunu söylemeye korkuyorum. "Ben seni abim olarak görüyorum" gibi cümleler söylerse ben o kızın karşısına bir daha nasıl çıkarım? Çünkü ailelerimiz sürekli görüşüyor. Açıkçası beni geri çevirmesinden çok korkuyorum. Kendi kendime düşünmekten hiçbir şeye dikkatimi veremiyorum. Derslerim her geçen gün daha kötüye gidiyor. Ona gerçekten aşığım. Gizem'e duygularımı itiraf ettikten sonra olacaklar beni çok korkutuyor. Rumuz: Aşık

Sevgili oğlum, seni çok iyi anlıyorum. Belli ki duygular seni mutluluktan sarhoş etmiş. Bence Gizem'in duyguları da senin hislerine yakın. Çünkü aranızdaki güzel diyalog bence onu da etkilemiştir. Bilmiyorum ben böyle düşünüyorum. Çünkü o enerjiyi hissetmesen bana yazmazdın. Mutlaka içindeki o güzel hislerin bir karşılığı vardır. Bunu tabii ki zaman gösterecek. Sen her şeye rağmen acele etme ve bu güzel arkadaşlığı sürdürmeye çalış. Bu arada birbirinizi tanımanız açısından daha iyi olur. Umudum mutlu olmanız. Aksini düşünecek olursak bile bu dünyanın sonu değil. Arkadaşlığızı böyle sürdürmek bile seni mutlu etmeli. Biraz bekle ve ilerleyen zaman içinde hislerinden yola çıkarak ona açıl derim. Bol şans!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA