09 Temmuz 2009, Perşembe

Sürekli kavga ediyoruz

*Jale Abla çok mutsuzum. Sevgilim askerde. İlişkimiz dört yıldır devam ediyor. Birbirimizi gerçekten çok seviyoruz, ancak çok o kıskanç. Sürekli kavga ediyoruz. Anladığım kadarıyla zor şartlarda askerlik yapıyor. Normalde de çok sinirli. Soru sormam bile onu sinirlendiriyor. Böyle konuşma dedikçe ben de üzerine gidiyorum. Kafam çok karışık. Çok seviyorum fakat, çok da mutsuzum. Hep kavgalıyız. Rumuz: Mutsuz

Sevgili kızım, senin ne istediğini tam olarak anlasam yardımcı olacağım. Hem çok sevdiğini söylüyorsun, sonra dayanamıyorum diyorsun. Bence bu çocuktan er ya da geç ayrılacaksın. Çünkü pek anlaşamıyorsunuz anlaşılan. Ya çok sinirli ya sana yalan söylüyor ya da sürekli kavgalı. Geçirdiğin dört yılı kurtarmak için gelecek yıllarını da boşa harcama! Sürekli tartışılan bir birliktelikte mutlu olunamaz.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA