10 Temmuz 2009, Cuma

Hep alttan alan bendim

* Sevgili Jale Abla, 17 yaşında lise son sınıf öğrencisiyim. Benim sorunum, erkek arkadaşım. Onu çok seviyorum ama onun beni sevdiğinden emin değilim. Onu mutlu görmek için her şeyi yapıyorum. Şu ana kadar ona hiç soğuk davranmadım. Her tartışmamızda hep ben alttan aldım. Artık benim de bir gururum var. Onu bana bağlamak ve aşık etmek için ne yapmalıyım Jale Abla? Rumuz: Çare

Sevgili kızım, şimdiye kadar ona karşı sergilediğin tutumunu biraz değiştirmen gerektiğini düşünüyorum. Çok üstüne düşmen yanlış. Belki ilgisiz davranırsın, biraz davranışları değişir. Eğer bu sefer onun adımları ilerlerse, doğru yoldasın demektir. Ama ondan bu süre içinde bir ilerleme göremezsen, kendini hiç üzme. Çünkü onun sevgine layık biri olmadığı ortaya çıkar. Unutma sevgiye tek taraflı olursa mutluluk getirmez.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN