14 Temmuz 2009, Salı

Sivilcelerimden utanıyorum

* Sevgili Jale Abla, ben 13 yaşında genç bir kızım. Okulda herkesin bir erkek arkadaşı var. Tek yalnız kız benim. Bu beni çok üzüyor. Geceleri hep ağlıyorum. Buna rağmen derslerimde çok başarılıyım. Zaten bu konuda da alay ediyorlar. Jale Abla ben ne yaptım onlara? Arkadaşlarınım bana sadece acıdıkları için konuştuklarını hissediyorum. Yüzümdeki sivilceler yüzünden mi bunları yaşıyorum. Güzel bir kız olmak istiyorum. (Adı saklı)

Sevgili kızım, en başta derslerindekibaşarın beni inan çok mutlu etti. İnan ileride çok güzel yerlerde ve çok mutlu olacaksın. Yalnız yaşanmaz bunu biliyorum ama sen onlara katıl ve doğruluğundan asla ödün verme! Bırak onlar sana bu yaptıklarından utansın. Sen akıllı ve başarılı bir kızsın. Bence onlar senin başarını kıskanıyor. Yüzündeki sivilceler eminim ki güzelliğine engel değil. Ama rahatsızlık duyuyorsan bir cildiye doktoruna görünebilirsin.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN ;