15 Temmuz 2009, Çarşamba

İlk adımı atamıyorum

Merhaba Jale Abla. Size bir derdimi anlatmak istiyorum. Ben 16 yaşında bir gencim. Okulda çok güzel bir kız var. Sürekli bakışıyoruz. İlk adımı ben atmam gerekiyor biliyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum. O da bunu benden bekliyor biliyorum ama çok korkuyorum. Ona nasıl açılabilirim? Ona benden önce bir başkasının yaklaşmasına asla göz yumamam. Çünkü bu kız çok gözde. Cesaretsizliğim beni kahrediyor. Rumuz: Batman

Sevgili oğlum ne kadar sanşlısın. Bu kızın peşinde bir çok talip varken kız senden hoşlanıyor. İlk adımı atmak için beklediğin zarar! Kendine güvenmeyecek bir şey yok. Kız sana bu güveni zaten başında vermiş. Güzel bir arkadaşlık için bir yolunu bul ve ilk tanışmayı başlat. Gerisi zaten gelir. Acele etmeni tavsiye ederim. Kızı daha fazla yıldırmadan açık ol ve kendini olduğun gibi tanıt. Seni anlayacağına eminim. Kendine güven ve hırslı ol yeter. Sanş senden yana olsun.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN ;