15 Temmuz 2009, Çarşamba

Rüyalarımdan çıkmıyor

Merhaba Jale Abla ben 17 yaşında bir gencim. Benim çok sevdiğim bir kız arkadaşım var. Onun benim duygularımdan tam anlamıyla haberi yok. Onunla ayrı okullardayız. Bu kızı o kadar çok seviyorum ki ne hayallerimden ne de rüyalarımdan çıkıyor. Ne olur bana yardım edin. Ne yapmalıyım? Cesaretimi toplayıp karşısına da çıkamıyorum. Açıkçası bunu söylemeye korkuyorum. Belki bana kızar diye düsünüyorum. Bir daha benimle konusmazsa onun yüzüne nasıl bakarım? Bu korkular yüzünden hiçbir istediğimi elde edemiyorum. Bir çok gence yardımcı olduğunuzu görüyorum. Lütfen bana da yardım et Jale Abla. Cevabınız için şimdiden teşekkürler. (Adı saklı)

Sevgili oğlum, korkularınla yaşamayı lütfen artık bırak. Aşk çok güzel bir duygu ve bunun uğruna yaptığın hiçbir şey seni alçaltmaz merak etme. Doğru olduğuna inandığın her değeri kendi çabalarınla elde etmenin tadı başkadır. Şimdi tedirginliklerini bir kenara bırak ve bu kıza ona karşı olan güzel duygularından bahset. Bunun hiçbir sakıncası yok. İstediğin cevabı alamayabilirsin belki ama, medeni cesaretin bile seni onurlandırmaya yetmeli. Umarım her şey hayal ettiğinden daha iyi olur. Kendine çok iyi bak. Sevgiler...
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN ;