16 Temmuz 2009, Perşembe

Davranışları çok değişti

* Merhaba Jale Abla, ben 25 yaşında genç bir kızım. 7 aydır iyi giden bir ilişkim var. Her şey yolundaydı ama son zamanlarda kendisinde bir gariplik hissettim. Benimle yalnız kalmak istemiyor. Biraz toplum içine karışalım diye her yere arkadaşlarıyla gidiyoruz. Duygularında bir değişiklik var mı diye sorduğumda "Senden sıkıldım" dedi. Ama her seferinde elimi sımsıkı tutar, öper ve sarılır. Ne yapmalıyım Jale Abla, ilişkiyi bitirmem için sebep yok. Bu durum karşısında nasıl davranmalıyım? Rumuz: Handan

Sevgili kardeşim, gerçekten ilişkiyi bitirmen için çok ciddi bir neden göremiyorum. Sana karşı duygularını anlatırken biraz yanlış kelimeler kullanmış o kadar. Telaşlanmaya gerek yok. Beraberliğinizin ve mutluluğunuzun tadını çıkartmaya bakın. Kafanı gereksiz sorunlarla meşgul etme. Aksi halde boş geçen zamana üzülürsünüz. Zaman her şeyi daha net gösterecektir. Biraz daha sabırlı olmanı tavsiye ederim.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN ;