21 Temmuz 2009, Salı

Duygularım çok değişti

İyi günler Jale Abla. Ben 17 yaşında bir gencim. Abla benim sevdiğim biri vardı. İki sene geçti birbirimizi tanıyalı. Ben onun için çok şey yaptım. Ayrı şehirlerde oturuyoruz. O beni çok seviyor. Fakat ben çok değiştim. Son bir aydır ona karşı eski duygularımı hissetmiyorum. Belkide çok uzun zaman görüşemediğimiz için böyle oldu. Kız arkadaşım ise geçen gün bensiz yapamayacağını ve onu bırakırsam kendini öldürüceğini söyledi. Bunu bir kere denemişti. Bir kere daha denemesinden korkuyorum. Ben bu arada başka biriyle yakınlık kurmaya başladım. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Abla galiba hata üstüne hata yapıyorum. Yakınlık kurduğum kişiyle aynı sınıftayız. Abla kafam çok karışık lütfen yardım et. Rumuz: Dertli

Sevgili oğlum, kesinlikle ne hissediyorsan onu yaşamalısın. Yani istemediğin bir birlikteliği sadece korkular yüzünden yürütmek olmaz. Düşünceli olduğunu biliyorum. Bu çok normal ama kendini kesinlikle suçlu hissetme! Gönül isterdi ki, ikinizde mutlu olun. Ama olmuyorsa, bu şekilde süren bir ilişki kimseyi tatmin etmez. Eski kız arkadaşının şimdilik senin gönlünü başkasına kaptırdığından haberi olmasın. Zamanla acıları hafifleyince her şey rayına oturur merak etme. Umarım bu durumlar karşısında eski kız arkadaşın cahilce davranışlarda bulunup, kendine zarar vermeye kalkmaz. Hepinize sağlıklı ve huzurlu yıllar dilerim.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN ;