22 Temmuz 2009, Çarşamba

Bakışları hep üzerimde

Jale Ablacığım merhaba. Ben daha 16 yaşında genç bir kızım. Etrafıma göre de her zaman da yaşıma göre çok olgun biri olduğumu söylerler. Ablacığım ben 23 yaşındaki akrabama aşık oldum. O da benimle çok ilgili. Örneğin yanımdayken hep bana olan bakışlarını yakalıyorum. Gülerken hep bana bakıyor. Ben onu kafamdan atmak istiyorum ama olmuyor. Jale Abla ne yapıcağım ben hiç bilmiyorum ama aşkımdan da vazgeçemem ki. Şu an gidip ona açıklasam mı her şeyi? Kafam çok karışık ablacığım yardım et bana. (Adı saklı)

Sevgili kızım, sana belki beklediğin cevabı veremem ama, ben böyle akraba birlikteliklerine karşıyım. Farz edelim ki, karşındaki akraban değil ve güzel bir arkadaşlık var. 16 yaşındaki aşkınla olup, o aşkınla bir ömür süren kaç kişi vardır sence? Kızım, ben senin üzülmeni istemiyorum. Tabii ki, her yaşta bu güzel duyguları yaşamak herkesin hakkı ama bazı gerçekleri anlamak gerek. Üstelik aklı başında bir kız olduğunu yazmışsın. Yani işin özeti, zaten uzun sürmesi muhtemel olmayan bu arkadaşlık için üstelik de akrabanken bence hiç adım atma!
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN