23 Temmuz 2009, Perşembe

Onu nasıl kazanabilirim?

Merhaba Jale Ablacığım. Benim sorunum bir kızı ölümüne sevmem. Ama bir türlü beni anlamıyor. Bazı sorunları olduğunu söylüyor. Önceden hayatında birisi varmış. Ailesi istememiş ama çok sevmiş. Ondan ayrılmak zorunda kalmış. Bu yüzden halen onun içinde aşk acısının etkisi varmış. Abla ben ne yapabilirim? Onu çok ama çok seviyorum. Onu nasıl kazanabilirim abla? Banane olur yardımcı olun? Onu hiç unutamıyorum, bunu yapamıyorum. En kısa zamanda cevabını bekliyorum. Sevgiler... Rumuz: Adsız

Sevgili kardeşim, o eski aşkını unutacaktır elbet! Ama, bu durumda senin umutlanma payın ne olur bilmiyorum. Önce sevdiğin kızın kalbinin gerçekten boş olması gerekli. Böyle bir durumda başladığın birliktelik seni zaten mutlu etmez. En azından gerçekleri görmelisin. Ne diyeyim sevgili kardeşim, unut desem unutamıyorsun. Biraz bekle bakalım. Belki de sabredersen muradına eren sen olursun! Belli mi olur. Ama sonuç ne olursa olsun kendini kahretme. Hayata yeni başlayacağın çağlardasın. Ayrıca sana kız mı yok? Daha çok sevilecek ve seveceksin.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN ;