23 Temmuz 2009, Perşembe

Sorun çıkmasını istemiyorum

Sevgili Jale Abla benim bir sıkıntım var. Bir akrabamla birbirimizden çok hoşlanıyoruz. Hatta bir ara çıkmıştık. Sonra ben sevdiğim halde ayrılmıştım. Benim aynı yaşta bir kuzenim var. Önceden bizim çıkmamız için her şeyi yapıyordu. Ben de onunla he şeyimi paylaşıyordum. Ama hoşlandığım çocuk, buraya son gelişinde kuzenimin ondan hoşlandığını hissetti. Birkaç kişiye daha sordum, onlar da bu durumu fark etmiş. Şimdi kafam çok karışık. Ona kırılmasın diye hiçbir şey soramıyorum. Lütfen bana yardım et! Bir tatsızlık çıkmasından endişe duyuyorum. Ve aşkımı da çok seviyorum. Size şimdiden çok teşekkür erderim ablacığım. Rumuz: Şaşkın

Sevgili kızım, bana sorarsan, en başta akrabana duyduğun bu sevgiyi doğru bulmuyorum. Ayrıca, kendine biraz zaman tanırsan bunun zamanla geçeceği kanısındayım. Bana sakın kırılma ama bu doğru değil. Yaşını yazmamışsın ama, tahminimce daha çok gençsin. Önünde daha sağlıklı birlikteliklerin olacak. Bu benim fikrim ama ille de aşkımdan vazgeçmem diyorsan, kafandaki soru işaretlerinden kurtulmak için, kimseyi kırma! Böyle bir şeyi öğrenmen için başkalarının hislerine mi ihtiyacın var? Kendin bunun kararını veremiyor musun? Bence, içini ferah tut ve gelişmeler zaten senin soruna cevap getirir. Kendini hiçbir şey için üzme!
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN