25 Temmuz 2009, Cumartesi

Kocamı hiç sevemedim

* Merhaba Jale Abla, ben yazılarınızı özenle takip eden bir bayanım. Yorumlarınızı çok beğeniyorum. 22 yaşındayım. 2 yaşında dünya tatlısı bir kızım var. 4 yıllık evliyim. Ancak ben ailemin 30 milyar başlık parası karşılığı satarak evlendirdiği bir insanım. Eşim 40 yaşında. Kocamı hiç sevmedim. Halbuki ben başkasını sevmiştim ama ona vermediler. Neyse şimdi de eski çıktığım, yani sevdiğim insan devamlı beni arıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Boşansam, beni boşamaz. Hem ailem izin vermez ki. Zaten eşim "Ver 30 milyarı o zaman boşanırız" diyor. Bir yandan da karşı koyamadığım duygularım var. Ne yapacağımı bilmiyorum. O kadar çıkmazlar içindeyim ki bunu kimseye anlatamıyorum. Ne olur bana yardımcı olun. Böyle sevgisiz süren bir evlilik istemiyorum. Sevgisiz yaşam olur mu Jale Abla? Rumuz: Kara Bahtım

Sevgili kardeşim, bu yaşadıklarına inanmak gerçekten çok zor. Hiç hak etmediğin bir yaşam sürüyorsun. Sevmediğin biriyle bu evliliği sürdürmenin kimseye bir faydası yok. Anladığım kadarıyla eşin de bu durumun farkında. Onunla karşılıklı konuşmak en iyisi. Bu durumda ailenin de onayını alman şart. Seni anlamalarını sağlamak zorundasın. Her şeyin gönül rızasıyla olması hepiniz için daha hayırlı olacaktır. Eski aşkına gelince; şu sıralar onunla bir birliktelik düşünmek çok büyük hata olur. Önce halletmen gereken çok büyük sorunların var. En kısa mutlu haberlerini bekliyorum.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN