31 Temmuz 2009, Cuma

Neden böyle davranıyor?

* Merhaba Jale Abla. Ben 17 yaşındayım. İki yıl önce bir kızla çıkıyorduk ama sonra bir gün amcamın oğluyla da çıktığını öğrendim. Öyle yıkıldımki evden çıkamaz hale geldim. Ama sonra yeniden aşık oldum. Tam toparlandım derken bu kez sevdiğim kızdan haber alamadım ne zaman yoldan geçsem yüzünü dönüyor. Çağırdığımda dışarı çıkıp konuşmuyor bile. Ne yapabilirim? Bana neden birden böyle davranmaya başladı? (Adı saklı)

Sevgili oğlum, bu kızın kafasında mutlaka bir sorunu var. Böyle davranması çok gereksiz. Böyle senden kaçarak, kendine bir kimlik bulamaz. Aradığı neyse umarım bulur. Bu karakterdeki bir kızın peşinden koşup zaman kaybetme! Aranızda bir sorun yokken böyle davranıyorsa, yol yakınken gerçekleri görmen daha hayırlı. Hayatta hiçbir şey için üzülmeye değmez. Çok gençsin. Sana değer veren, değeri hak eder. Ondan bir ses çıkmadıkça sen sessiz ol. Üzülmeyi hak etmiyorsun.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN