01 Ağustos 2009, Cumartesi

Ailem bile yüzüme bakmıyor

* Merhaba Jale Hanım, ben iki çocuk annesi 29 yaşında bir kadınım. Eşimin ilgisizliği yüzünden başka bir adama aşık oldum. Bu aşk gözümü o kadar kör etti ki, sonunda çok utanıyorum ama iki çocuğumu komşuma bırakıp, sevgilimin yanına kaçtım. Yaklaşık bir ay sonra, birden kafamda şimşekler çaktı ve ben ne yaptım dedim. Geri döndüm ama her şey için çok geçti. Eşim çocuklarım yüzlerini bile göstermiyor. Çocuklarıma da anneniz öldü demiş. Evlatlarımın ruhsal durumunu düşünmek dahi istemiyorum. Çok pişmanım ve kendimi affettiremiyorum. Ailem bile yüzüme bakmıyor. Yakın arkadaşımın evine sığındım. Benim durumumda olan için ölmek en doğrusu. Zaten çocuklarım da böyle biliyor. Tek yapmam gereken ya ölüm ya da kendimi affettirmem. Ama eşim çok fena kızgın. Aslında ben aptalın tekiyim ama herkes hata yapar! Ben neden bunları yaşıyorum? Sevgiyi, aşkı istemek neden günah? Rumuz: Yalan Dünya

Sevgili kardeşim, sevgiyi aşkı istemek günah değil ama bu kadar bencilce davranıp çocuklarına bunları yaşatman çok günah! Eşini sevmiyor ve anlaşamıyor olabilirsin ama boşanmadan böyle bir hata yapman ve işleri bu duruma getirmen beni de çok üzdü. Şimdi sana ne söylesem bana kızacaksın belki ama bir ay boyunca hiç mi çocuklarınla iletişim kuramadın bilmiyorum. Bir tek çocuklarına acıyorum. Onlar bu durumu nasıl kaldırırlar bilemiyorum. Eninde sonunda çocuklarını göreceksin ama şimdilik sana sunulan şartları kabul etmek zorundasın. Zamanla bu olay güncelliğini yitirir ve bu kadar seni yıpratmaz. Senin için de üzülüyorum ama yaptığın bu yanlışın cefasını çekmek belki seni biraz olgunlaştırır.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN