01 Ağustos 2009, Cumartesi

Yıllardır seviyorum

* Sevgili Jale Abla, ben İstanbul'dan Nurten. 19 yaşındayım. Ben de yorumlarını beğenerek takip eden bir okuyucunum. Birini o kadar çok seviyorum ki... Ama onun bana karşı duygularını bilmiyorum ve bu konuda çok endişe duyuyorum. Aslında farkındayım o da sürekli bana bakıp duruyor. 3.5 senedir onu çok seviyorum ve kafam allak bullak. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bana yardım edin Jale Abla? (Adı saklı)

Sevgili kızım, acaba 3.5 sene beni seviyor mu diye beklenir mi? Gerçi biraz büyümüşsün, sadece bu yönden iyi olmuş. Ama artık beklemekten vazgeç ve seviyorsan ki sevdiğin ortada, sana açılacak diye bekleme. Açılacak olan çoktan yol almıştı. Belli ki cesareti biraz yoksun. Bu yüzden sen ona küçükte olsa bir adım atabilirsin. Bunda kendini kötü hissedip, çekinecek bir şey yok. En güzel yaşlarınızın ve aşkın keyfini doyasıya yaşayın.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN