13 Ağustos 2009, Perşembe

Kız arkadaşımla bir ayrılıp bir barışıyoruz

Selam Jale Abla, ben 19 yaşında genç bir delikanlıyım. Okulum yeni bitti. Bir kızı çok seviyordum. İki sene onu uzaktan sevdim. İki sene sonunda onunla arkadaşları sayesinde çıkmaya başladım. ilişkimiz yaklaşık üç ay sürdü ve benden ayrıldı. Daha sonra arkadaşım dediği kişi ile çıktığını öğrendim. Ondan ayrılmış. Ben de onu unutmak için biri ile çıkmıştım ama iki gün sonra ayrıldım. Çünkü önceki çıktığımı çok seviyordum. Aradan üç ay geçti ve tekrar çıkmaya başladık. Bu da uzun sürmedi yine ayrıldık. Ama abla çok kötü konuştu beni hiç sevmediğini söyledi. Ne yapmalıyım? Rumuz: Derbeder

Sevgili oğlum, mailini okuyunca öyle üzüldüm ve böyle davranan günümüz kızlarına öyle kızdım ki anlatamam. Aslında sana da kızmak gerek! Senin gururunla oynayıp, başkasına koşan sonra tekrar sana geri dönen ve ardından yine seni terk eden bir kız için üzülmen, çok anlamsız. Aşk olumsuzlukları görmezden gelmemizi sağlar, kabul ama yanlışları bu kadar görmüyorsan, sende de bir tuhaflık var demektir. Beni ne kadar dikkate alır uygularsın bilemem ama lütfen kendine yazık etme! Yakışıklı bir genç olduğunu tahmin edebiliyorum. En azından istediğin her kızla çıkabildiğine göre bu bir gerçek! Neden kendi değerini bu duruma getiriyorsun ki? Kızların üstüne bu kadar düşersen bunları yaşarsın tabii. Hep tek tarafın özverisiyle bir ilişki bir yere kdar yürür, sonra çöker bunu unutma! Lütfen kendini üzme. Sen değerlisin unutma.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN