14 Ağustos 2009, Cuma

İlişkimiz aniden bitti

* Jale Ablacığım ben 18 yaşındayım. İki ay önce erkek arkadaşımdan ayrıldım. Nedeni ise bana karşı hoşlanmaktan ileriye geçememesi. Sadece bana karşı değil, bütün kızlara karşı öyleymiş ama ben buna inanmıyorum. Çünkü benim yanımda olduğu zaman gözlerinin içi gülen ve ayrılmaktan korkan bir insandı. Son buluşmamızda gözlerinin gülümsemesi bitmişti. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Acaba neden bitirdi diye düşünüydrum. Bu duygu beni rahatsız ediyor ve içim çok acıyor. Rumuz: Umutsuz

Sevgili kızım, başından beri bu arkadaşlığın ismi zaten konmamış. Bana kızma ama kendi kendine ve boş yere umut etmişsin. O böyle bir arkadaşlığı gerçekten isteseydi şu an birlikte olurdunuz. Kendini üzmeye hiç değmez. Büyük bir aşk acısı çekmen için önce onu yaşanan gerek. Bu yüzden hiç neden bitti diye sorgulama. Zaten başlayan bir ilişki yokmuş. Gençsin, sağlıklısın eminim ki güzel de bir kızsın. Bu yüzden kendine üzülecek sorunlar arama! Mutsuz olacak bir derdin yok. Kendine çok iyi bak. Ve bu güzel günlerin tadını çıkart.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN