15 Ağustos 2009, Cumartesi

Kadınları anlamakta zorlanıyorum

Jale Hanım ben 40 yaşında bir beyim. Bir kadına deli gibi aşık oldum. İşin kötüsü ben evliyim. O dul ve iki çocuk annesi. Çok güçlü bir kadın, ona hayranım. Kendisi kapı komşumuz. Ondan çok hoşlanıyorum. Büyük oğluyla çok iyi anlaşıyoruz. Bir keresinde kapıda çok farklı bir sohbetimiz oldu ve o günden sonra onun da benden hoşlandığını fark ettim. Ona açıldım ama o biraz daha çekingen davranıyor. Çünkü eşimle çok iyi dostlar. İkimizin de kafası çok karışık. Birbirimizden hoşlandığımız halde o arkadaşına ihanet etmek istemiyor, ben de karıma! Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Son zamanlarda beni sevdiğini bildiğim halde benden kaçıyor. Bazen kadınları anlamakta zorlanıyorum. Bir bayan olarak size akıl danışmak istiyorum. Kadınlar neden böyle dengesiz davranır? Lütfen söylermisiniz. Kafasından neler geçtiğini nasıl anlayabilirim? Artık oğluyla da aramıza mesafe girdi. Neler oluyor anlamış değilim. Onu seviyorum ve gerekirse eşimi bile boşayabilirim. Bunu niye anlamak istemiyor? Rumuz: Yorgun Adam

Sevgili okurum, öyle bir yazmışsınız ki kusura bakmayın ama sanki iki sorunsuz genç aşıksınız da, bana neden böyle davranıyor diye soruyorsunuz? Her şey çok açık. Bu sorumsuz, sorunsuz bir aşk mı? Siz evlisiniz, o da eşinizin komşusu! Başka ne bekleyebilirsiniz bilmiyorum. Duygulara kimse engel olamaz. Bunu geçiyorum ama, mantık çok daha ağır basmalı. Çünkü ortada çok büyük yanlış var. O da sizden hoşlansa bile, kaçması en doğru şey. Her şeyden önce o bir anne ve doğru düşünüp, doğru davranmalı! Bence başka seçeneği yok! Yani sizinle olması hiç doğru değil. Umarım en kısa zamanda içinizdeki bu aşk alevi küle dönüşür. İyi günler dilerim.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN