23 Ağustos 2009, Pazar

Aşkımı itiraf edersem onu kaybederim

* Merhaba Jale Abla. Ben de yazılarınızı uzun zamandır takip ediyorum. Umarım benim derdime de bir derman bulursunuz. Ben aynı okulda okuduğum bir arkadaşıma aşığım Jale Abla. Fakat o beni tam anlamıyla arkadaş olarak bile görmüyor. O hiçbir kızla çıkmaz. Çıksa da en uzun ilişkisinin bir hafta olduğunu öğrendim. Ben ona gerçekten aşık oldum. Sürekli onu düşünüyorum. Bir an olsun aklımdan çıkmıyor. Sevdiğimi itiraf etsem de bir sonuca varamayacağım. Hatta itiraf etsem arkadaş olarak bile kalamayacağım artık. Hiç umudum kalmadı. Ne yapmalıyım Jale Ablacığım? Ona nasıl daha yakın olabilirim? Bir erkeğe yakınlaşmanın, onu kendine sevdirmenin yolu ne olabilir? Birazcık değer versin, ilgi göstersin yeter Jale Abla. Başka hiçbir şey istemiyorum. (Adı saklı)

Ah sevgili kızım, inan haline çok üzülüyorum ama maalesef her seven sevdiğine kavuşmuyor. Bu değiştirilemez bir gerçek. Sana karşı zorla duygusal bir şey hissettiremezsin ki! Senin bu platonik aşkını unutman seni yıpratsa da bir yerden başlamalı ve gerçekleri kabul etmelisin artık! Sakın yanlış anlama. Senin gerçekten güzel ve alımlı bir kız olduğuna eminim. İleri de gerçek hayat arkadaşını bulduğunda bu günlerin belki aklına bile gelmeyecek, gelse bile gülüp geçeceksin. Bana biraz olsun güveniyorsan lütfen kendini hiçbir şey için üzme ve artık ileriye bak. Her şey gölünce olsun.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN