30 Ağustos 2009, Pazar

İlişkimiz çekilmez bir duruma geldi

* Merhaba Jale Abla. Sana yazmak için o kadar düşündüm ki anlatamam. Abla ben 19 yaşındayım. Erkek arkadaşım 20 yaşında. Onunla iki senedir birlikteyiz. Ciddi düsünüyoruz. O benden daha çok istiyor evlenmemizi. Ama öyle bunaltıyor ki beni anlatamam. Onunla iki sene önce dershanede tanıştık. İlk zamanlar rüya gibiydi. Bana sen benim için gönderilen meleksin derdi hep. Ama bir o kadar da kavga ederdik. Fikir uyuşmazlığımız çok fazlaydı. Hâlâ da öyle ama o benim ilkimdi. Tecrübesizdim. Onunla büyüdüm belki de. Ama çok aşırı kıskançlığı var. Belki de kendine güveni olmadığından böyle. Ben bir aya yakın evden çıkamamıştım ve beni aldattığını öğrendim. Afedersin abla ama hem de çok çirkin bir kızla. Ayrıldım ama günlerce yalvardı. Arkadaşlarım erkeklik duygusu dediler. Yardım et Jale Abla bunalıyorum. Şimdi barıştık ama hiçbir şey eskisi gibi olmuyor. Beni zor duruma düşürmekten başka bir şey yapmıyor. Küçücük olaylar büyüyor. Ağır kelimeler kullanıyoruz artık. İlişkimiz o kadar çirkinleşti ki ben bile kendimi tanıyamıyorum. Yardım et abla! (Adı saklı)

Sevgili kızım, şu an hissettiklerin çok doğal. Kalbin kırık ve düzelmiyor değil mi? O zaman hislerinin götürdüğü yerde olmalısın. Ama ondan uzakta! Seni aldatmasına izin verirsen, bir daha asla mutlu olamazsın. Farz edelim sana bundan sonra hiç ihanet etmeyecek, yine de senin kırılan onurun ilişkinizi sürekli zedeleyecek. Boşver kızım, hiç üzülme. Zaten sürekli tartışıp, anlaşamadığınızı ve ilişkinizi yıprattığını da söylüyorsun. Son noktayı koymak için hiç vakit kaybetme! Bundan sonrası senin için daha kolay olur, merak etme. İlişki içinde yıprandığın ve bunu bence kafanda bitirdiğin için daha fazla yıpranacağını sanmıyorum. İhanet bir ilişkide affedilmemesi gereken en önemli unsur. Zaten seven insan asla aldatmaz. Bu benim fikrim ama yanıldığımı da sanmıyorum. İlişki iki kişi arasında yaşanır ve özeldir. Üçüncü şahısın araya girmesinin hiç bir mantıklı açıklaması bence olamaz. Hayatının daha baharındasın. Kalbin heyecanla daha çok atacak sakın üzülme. Umarım bundan sonra doğru kişi karşına çıkar. Sevgiler..
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN