31 Ağustos 2009, Pazartesi

Kıskandırmaya çalışıyor

* Ben 18 yaşındayım ve bir kıza aşık oldum. Bu kız benim yan komşum. Onu her şeyden çok seviyorum. Onun da beni sevdiğini zannettim. Kıza açıldım ancak seviyorum dedikten sonra benimle konuşmadı. "Bana bunu nasıl yaptı?" demiş. Bunu başkasından duydum. Bana hâlâ uzaktan bakıyor. Ona dikkatli bakmama rağmen gözünü kaçırmıyor. Ama teklif ediyorum kabul etmiyor. Onun hareketlerinden anladığım kadarıyla o da benden hoşlanıyor. Ama benden kaçıyor. Beni başkasıyla kıskandırmaya çalışıyor. Rumuz: Yaralı aşık

Sevgili oğlum, bu kızı biraz rahat bırak o zaman gerçek duygularını mutlaka öğrenirsin. Buna eminim. "İstemem yan cebime" misali aklınca seninle oyalanıyor. Ben adım gibi eminim sen şimdi tavrını kesin koy ve peşini bırakmasan da, bunu ona belli etme ve uzak dur. Adım atarsa, zafer senindir. Eğer tersi olursa yine üzülme, değerine değerinle karşılık vermeyen birine değmez diye düşün. Yakışıklı ve hoş bir genç olduğunu tahmin ediyorum ve sana daha nice aşklar kısmet olur diye düşünüyorum. Neyse dediklerimi lütfen unutma!
Kıskandırmaya çalışıyor
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN