24 Ekim 2009, Cumartesi

Kendimi iyice içkiye verdim

* Merhaba Jale Hanım. Ben dört sene önce kocamdan ayrıldım. Bu süre içinde bir çok talibim oldu ama ben sonu olmayan bir aşka düştüm. Evli biriyle birlikteyim. Bana ümit vermediği halde ondan kopamıyorum. Mantıklı bir birliktelik kurmam gerekirken ben bile kendimden utanıyorum. Yaşım da genç değil. 37 yaşındayım. Üstelik bu şahıs benim iş arkadaşımın kocası. Kendimi içkiye verdim. Büyük bunalımdayım. Rumuz: G.

Sevgili kardeşim, benim sana önereceğim şeyleri zaten sen biliyorsun. Sen gerçekten istemedikten sonra, sana kimse yardım edemez. Zor bir dönem geçiriyorsun. Kendine olan saygını yitirmen, beraberinde mutsuzluğu da getirir. Böyle bir durumda bulanıma girmen zaten olağan. Durup bir mantıklı düşün. Bu yasak ilişkiden iradenle kurtulabilirsin. Bu imkansız değil. Bir süre zorlu bir dönem geçirirsin ama ileride buna değer. Sevgiler...
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN