25 Ekim 2009, Pazar

Hoşlandığım çocuk başka biriyle çıkıyor

* Selam Jale Abla benim hoşlandığım bir çocuk var. Numaramı istedi ama ben vermedim. Onun arkadaşı onun benden çok hoşlandığını söylemişti. Ona sordum yok öyle bir şey dedi. Ben de o an çok bozuldum ve adeta yıkıldım. O anda yerin dibine girdim. Hoşlandığım çocuğun başka çıktığı varmış. Ne yapacağımı bilmiyorum. Hiç aklımdan çıkmıyor. Derslerime çalışamaz oldum. Ne yapmalıyım? Onu nasıl kendime bağlayabilirim? Ne olur yardım et! Rumuz: Zavallı

Yazık sana sevgili kızım! Platonik aşk yaşamak gerçekten çok zor. Seni anlıyorum ama onu kalbinden atmaktan başka çaren yok! O aranızı yapmaya çalışan arkadaşına çok kızdım açıkçası. Böyle gönül işleriyle eğer karşılıklı bir duygu yoksa oynanmaz ki! Ne yapmaya çalışıyor Allah aşkına? Neden seni bu durumlara düşürdü? Belki yine içinde bu hüznü yaşayacaktın ama bir de karşısında bu durumlara düşmek de var! Bak şimdi daha çok üzülüyorsun. Neyse aşka hürmetimiz var. Sonuçta bu ayıp değil ama dedim ya, keşke karşılıklı olsa. Neyse, bu çocuk ömrün boyunca karşına çıkan ilk erkek olmayacak. Şu zor günlerini atlatmak için doğru dostluklar kur ve bunlara dikkat et! Mesela, kafanı dağıtmak için bir kitaba başlayabilirsin. Bunlar zamanla geçecek inan bana. Belki ilk önce o kitabı sadece okuyacaksın ama sonra anlamaya başlayacaksın. Her şey bir süreçten geçer. Mutlu olmak senin de hakkın! Senin varlığını değerinle fark eden birini zamanı gelince zaten bulacaksın.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN