29 Ekim 2009, Perşembe

Kıskançlık yüzünden hep kavga ediyoruz

* Merhaba Jale Abla. Ben kız arkadaşımı 2007 yılından beri tanıyorum. Birbirimizi çok seviyoruz ama deliler gibi de kıskanıyoruz. Sevgili ablacığım biz devamlı kavga ediyoruz ama küskünlüğümüz uzun sürmeden bitiyor. Ablacığım kız arkadaşımın yasakladığı şeylere ben bir şey demiyorum ama ona yasakladığım şeyler gerçekten benim önem verdiğim konular. Kız arkadaşım buna rağmen bana küsüyor. Sonra da onu kıskanmamın hoşuna gittiğini söylüyor. Abla biz evlenmeyi düşünüyoruz, fakat ikimiz de birbirimizi kaybetmekten korkuyoruz. Ayrı şehirlerdeyiz. Ona güveniyorum ama bazen erkek arkadaşlarını da çok kıskanıyorum. Bana yardımcı ol abla. Rumuz: Melankolik

Sevgili kardeşim, bazı çatışmalar birlikteliklerin, tadı tuzudur. Ama çok ileriye gidip siz de tadını kaçırmayın. Anladığım kadarıyla, sen kızın üstüne daha fazla düşüyorsun. O da seni dinlemiyor. Çünkü karşısında ne yaparsa yapsın kaprislerini çeken biri var. Bak sevgili kardeşim, ilişkiler tek taraflı özveriyle de yürür ama bir yere kadar. Bunu unutma! Beraberliğinizi sürdürmek istiyorsanız ikinizin de inadının kırılması gerekir. İstemediğin şeyleri yapmakta ısrar ediyorsa, seni gerçekten saymıyor demektir. Çok net belirtmem seni üzebilir belki ama aynı durum senin için de geçerli. İşin özü şu ki, birbirinizi sevin. Aynı dili konuşmasanız da lütfen saygı ve özveri gösterin. Bencillik yapmayın.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN