29 Ekim 2009, Perşembe

Sevdiğim kız başkasına aşık

* Selam Jale abla. Ben Emre. Ben ilk görüşte aşık oldum ve onun için yapamayacağım hiç birşey yok! Biz bu kızla aynı iş yerinde çalışıyoruz. Asıl sorun aynı iş yerindeki arkadaşımın da bu kızı seviyor olması. Aralarındaki ilişkinin boyutunu bilmiyorum. Tek bildiğim bu çaresiz aşk karşısında nasıl güçlü duracağım. Şimdi benim ne yapmam gerekiyor? Onların mutluluğunu çok kıskanıyorum. Çok çaresizim Rumuz:Emre

Sevgili Emreciğim, hayatının karardığını sandığın şu anlarda, sana istediğini verip, yardım etmeyi çok isterim. Ama kaderin cilvesi bu! Maalesef herkes aşkta kazanamıyor ve istediğine ulaşamıyor. Bu saatten sonra sana ancak güçlü olman gerektiğini söyleyebilirim. Bunu dile getirmek benim için kolay, uygulamak senin için zor biliyorum ama zamanla içindeki o aşk alevi sönecek. Bana inan. Her şeye rağmen çok zorlanıyorum diyorsan, ondan uzaklaşmak adına işini değiştirebilirsin.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN