18 Ocak 2010, Pazartesi

Bana inat olsun diye evlendi!

* Sevgili Jale Ablacığım, ben 28 yaşındayım. 8 yıldır bir sevgilim var. Onu ölesiye seviyorum ki, onunlayken bir çok kısmetlerim olmasına rağmen, hepsini geri teptim. Ama sevdiğim adam evli. Aslında benimle tanıştıktan sonra inat uğruna evlendi. Şimdi de boşanamıyor. Eşinin ailesi onu öldürür diye korkuyor. Eşini hiç sevmiyor. Bu aşk içimi öyle acıtıyor ki intihar etmeye bile düşünüyorum. Hakanım hiçbir zaman benim olamayacak mı? Çok üzgünüm Jale Abla. Kader bana neden böyle bir oyun oynadı bilmiyorum. (Nilgün)

Sevgili Nilgüncüğüm kendine çok haksızlık ediyorsun. Bırak bu kendini kandırmak için uydurduğun bahaneleri. Seni gerçekten isteyen adam inat uğruna evlenmezdi. Sonra da boşanamıyorum diye gereksiz yalanları söylemezdi. O kendi düzenini yaşarken senin karşına çıkan kısmetlerine de engel oluyor. Şimdi söyler misin, sen bunları mı hak ediyorsun? Lütfen gözlerini aç. Aşk, sevgi, emek, tek taraflı olursa, o aşk değil, kendini kandırmak olur.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN ;