19 Ocak 2010, Salı

Artık onunla başedemiyorum

Sevgili Jale Abla ben 14 yaşında bir kızım. Okulumda çok sinir olduğum ve benimle çok uğraşan bir kız var. Ayrıca en iyi arkadaşımı benden uzaklaştırmaya çalışıyor. Artık onunla başedemiyorum. Bir kere de benim hakkımda arkadaşlarıma kötü sözler söylemiş. Artık dayanamıyorum. Sürekli benimle uğraşmasından sıkıldım artık. Ayrıca kimseyle de iyi geçinemiyor. Ben iyi arkadaşımla aramı düzeltmek istiyorum. Ona bana neler yaptığını anlatıyorum ama o bunu yapmaz o şunu yapmaz deyip duruyor. Yani kimse bana inanmıyor. (Adı saklı)

Sevgili kızım, içindeki hırsını anlıyorum. Bu dünyada iyilerin olduğu kadar kötülerin de olduğu gerçeğini bilmelisin. Sen şimdilik seni seven arkadaşlarına gerçeği anlattığına göre, beklemeye geçmelisin. Zaman içinde sen istesen de istemesen de kim iyi kim kötü, herkes bu gerçeği anlar, merak etme. Sen sinirlerine hakim ol ve ondan intikam almak için onun yolundan sakın gitme.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN