22 Ocak 2010, Cuma

Şakasına büyük tepki gösterdim

* Jale Abla benim yaşım 23. Sevdiğim bir kız var ama yaşı 14. Sevdiğim kız teyzemin kızı. Avrupa'da yaşıyorlar. Bana 1 Nisan'da şaka yaparak nişanlanıyorum dedi ve ben şaka olduğunu bilmediğim için çok büyük tepki gösterdim. O akşam bana telefon edip neden bu kadar tepki gösterdiğimi sordu. Ve ben de ona aşık olduğumu söyledim. Ve anladım ki, o da bana karşı boş değilmiş. Bir gün annesiyle kavga etmiş. Sonra ayrılalım dedi. O sinirle ben de tamam ben başkasıyla evleneceğim sana inat dedim ve bu son konuşmamız oldu. (Adı saklı)

Sevgili kardeşim böyle bir birlikteliği nasıl doğru bulduğumu söyleyebilirim ki? Unutma ki, zamanla daha mantıklı düşüneceksin. Bu süreç içinde daha sağlam dur ve bu aşkın içinde küllenmesini bekle. Ayrıca kızın yaşı da çok küçük. O daha tam anlamıyla duygularından emin olmadığı bir dönemde. Bu yüzden sen daha büyük ve aklı başında biri olarak, güçlü durmalısın. İşler daha da karışmadan bırak bu kız teyzenin kızı olarak kalsın.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN