23 Ocak 2010, Cumartesi

İsteseydi bana zaman ayırırdı

* Sevgili Jale Ablacığım etrafımdaki herkes benim çok güzel ve alımlı bir kız olduğumu söyler. Ben bu güzelliğime rağmen kendimi bir türlü mutlu hissedemiyorum. Benimle birlikte olmak isteyen insanlar hep benden faydalanmak istiyor. Şu an biriyle çıkma aşamasındayım ama bu kişi bana karşı çok ilgisiz. Hastanede çalıştığı için gecesi gündüzü yok. Haftada bir kere görüşebiliyoruz. Beni çok sevdiğini ve beni sevmese yanında tutmayacağını söylüyor ama çok yoğun çalıştığını söylüyor. Ben seven insanın aramak için isterse zaman yaratabileceğine inanıyorum. Ona aşığım ama beni sevmiyorsa onunla olamam. Rumuz: Mutsuz

Gönül hep kaçanı kovalıyor değil mi? Onca erkek peşindeyken sen tut sana vaktini ayıramayan birine kalbini kaptır. Arkadaşın seni aramak için de belki rahat bir zaman dilimini bekliyordur. Senden hoşlanmasa yanında olmazdı. Sen önceki erkek arkadaşlarının tavırları yüzünden endişelisin. Bu süreç neyi gerektiriyorsa onu yaşamalısınız.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN