26 Ocak 2010, Salı

Yanlış yapmak istemiyorum

* Sevgili Jale Abla, ben 15 yaşında genç bir kızım. Bizim sınıfta bir çocuk var ve ben ondan çok hoşlanıyorum. Ama onun bana karşı ne hissedip hisetmediği konusunda bir fikrim yok. Ona karşı yanlış bir hareket yapmak istemiyorum. Onun bana karşı bir şeyler hissedip hissetmediğini nasıl anlayabilirim? İkimiz de birbirimizle çok samimiyiz. Ne olur yardım et Jale Abla. Onun bana karşı olan duygularını öğrenmem gerek. Şimdiden teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum sevgili Jale Ablacığım. (Adı saklı)

Sevgili kızım, ikiniz de birbirinizden hoşlanıyorsunuz. Bu ortada. Bu yüzden hiç kendini kasma. Ama bu güzel arkadaşlığın devam etmesini istiyorsanız, birbirinizin dilinden anlamaya çalışın. Gereksiz kıskançlık, bir arkadaşlığı derinden sarsar. Bu yüzden birbirinize güvenin ve anlayın yeter. Bu arada aşk hayatın kadar umarım derslerine de gereken önemi gösteriyorsundur. Hepinize iyi tatiller dilerim.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN