29 Ocak 2010, Cuma

Beddua ettiğim için çok pişman oldum

Merhaba Jale Abla. Ben 23 yaşındayım. Bundan iki yıl önce bir yıllık bir ilişkim oldu. Çok sevmiştim. Ama askerden sonra değişmişti. Ne kadar çabaladıysam da ilişkimizi kurtaramadım. Unutmaya çalıştım. Ama hep haberlerini aldım. Bir gün beni aradı. "Pişmanım, geri dön" dedi. Ben arkama dönüp bakamazdım. Benim ciddi bir ilişkim vardı artık. Ve duydum ki ablacığım uyuşturucu bağımlısı olmuş. Çok üzüldüm. Dün de kötü bir haber aldım trafik kazası yapmış. Ciddi bir şeyi yok. Hastaneye polisler gelmiş ve bir şekilde tutuklanmış. Ben çok beddua etmiştim ama şimdi çok pişmanım. Kendimi suçlu hissediyorum. Neden bu kadar beddua ettim diye. (Adı saklı)

Sevgili oğlum geçmiş olsun. Kendini lütfen suçlu hissetme! Sana vicdan azabı çektirecek bir durum söz konusu değil. Belli ki, duyarlı bir insansın ama bu yaşadıkların senin ileriye dönük düşüncelerini sakın değiştirmesin. Onun her sıkıntısında istediğin müddetçe, yanında ol ama, onunla gönül ilişkini bitirdiysen ve istemiyorsan bu kararından sakın geri dönme.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN