30 Ocak 2010, Cumartesi

Patronumla yasak ilişki yaşıyorum

* Sevgili Jale Ablam, ben 21 yaşında sekreterlik yapan bir bayanım. Ben patronuma deli gibi aşığım. 4 yıllık nişanlımı bile sırf bu yüzden reddettim ve o da sırf bana inat sevmediği biriyle evlendi. Ama hiç umurumda bile değil. Patronum benden 23 yaş büyük. Ablacığım bu ilişkiyi onaylamayacağını biliyorum ama elimde değil. Yaklaşık 4 aydır birlikteyiz. İşin kötüsü eşiyle de aram çok iyi. Bu yüzden vicdan azabı çekiyorum ama hemen de unutuyorum. İşimi bırakmayı düşündüm ama patronum maaşıma büyük zam yaptı. Etrafımdaki birkaç iş arkadaşım durumu anlamaya başladı. Rumuz: Sekreter

Bu sevgi asla bitmeyecek diye sen kendini kandır dur kızım! Ama benden bir nasihat almak istersen, bu ilişki sana çok zarar verecek ve her şeyini kaybedeceksin bunu unutma. Senden 23 yaş büyük tecrübe sahibi patronun aslında bunu çok iyi bilir ama o da şimdi kendini düşünüyor. Sevgili kızım, zaten nişanlına yapacağını yapmışsın, şimdiki hedefin bir yuvanın yıkılması mı? Aşkın gözünü kör etmiş ama, her şeyini kaybedince, o gözlerin açılacak merak etme!
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN