31 Ocak 2010, Pazar

Evliliğimizde saygıyı yitirdik

Sevgili Jale Hanım, ben 18 yaşında bir bayanım. 6 aylık evliyim. Evlenmemin asıl sebebi anne ve babamın ayrı oluşu. Anneme gitsem üvey baba, babama gitsem üvey anne derdi var. Ben görücü usulüyle evlendim. Ama eşimi gerçekten çok seviyorum. Tek sorunum, kayınvalidelerle oturduğum için kavgaların çıkması. Eşimle aramız bozuluyor. Onu çok seviyorum ama aramızdaki saygıyı yitirdik. Bu nedenle evliliğimizin sarsılmasından korkuyorum. Rumuz: Önemli

Sevgili kızım, çok genç yaşta evliliği seçmen gerçekten çok büyük cesaret. Ama, ne mutlu ki eşini çok sevdiğini söylüyorsun. Bu yüzden hiç korkmayın. Kayınvalide yanında yaşanan evliliklerde yaşanan sıkıntıları yaşıyorsun. Bu çok normal. Ama sakın daha ileri gidip de kimsenin kalbini kırma. Önce eşinle konuş. Gerekirse ayrı bir ev tutun. Bilmiyorum büyükler ne der ama önemli olan sizin mutluluğunuz.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN